Cheerble – nowa marka dla miłośników zwierząt

Wśród nowoczesnych technologii zawsze szukamy rozwiązań ułatwiających życie każdego użytkownika, w tym wypadku również zwierząt. Do naszej oferty dołącza marka Cheerble, która specjalizuje się w tworzeniu produktów dedykowanym zwierzętom i ich właścicielom.

Obecnie w do naszej oferty wprowadziliśmy interaktywne piłki i inne zabawki dla psów i kotów, które poruszają się same i zapewniają potrzebny ruch zwierzętom domowym. Do tego dołączają przedmioty, które pomogą zadbać również o higienę i czystość naszych zwierzaków jak szczotka do sierści.

Wickedbone to zdalnie sterowana kość, która łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, zmieni na zawsze zabawę z psem. To flagowy produkt wśród zabawek od Cheerble, który cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem.

Na uwagę zasługuje również Wielofunkcyjna zabawka dla kota Cheerble, która dodatkowo spełnia funkcję drapaka. To świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym, co może docenić każdy renomowany hodowca i miłośnik zwierząt domowych.

Pełną ofertę marki Cheerble można znaleźć na naszej platformie sprzedażowej

Powiązane artykuły
Suszarki jonizujące marki ZHIBAI wyróżniają się stylowym designem, ale przede wszystkim pozwalają bezpiecznie stworzyć pożądaną fryzurę i pożegnać problem puszących się włosów.