Cheerble – nowa marka dla miłośników zwierząt

Wśród nowoczesnych technologii zawsze szukamy rozwiązań ułatwiających życie każdego użytkownika, w tym wypadku również zwierząt. Do naszej oferty dołącza marka Cheerble, która specjalizuje się w tworzeniu produktów dedykowanym zwierzętom i ich właścicielom.

Obecnie w do naszej oferty wprowadziliśmy interaktywne piłki i inne zabawki dla psów i kotów, które poruszają się same i zapewniają potrzebny ruch zwierzętom domowym. Do tego dołączają przedmioty, które pomogą zadbać również o higienę i czystość naszych zwierzaków jak szczotka do sierści.

Wickedbone to zdalnie sterowana kość, która łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, zmieni na zawsze zabawę z psem. To flagowy produkt wśród zabawek od Cheerble, który cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem.

Na uwagę zasługuje również Wielofunkcyjna zabawka dla kota Cheerble, która dodatkowo spełnia funkcję drapaka. To świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym, co może docenić każdy renomowany hodowca i miłośnik zwierząt domowych.

Pełną ofertę marki Cheerble można znaleźć na naszej platformie sprzedażowej

Related Articles

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.