Biuro

Zadaniem urządzeń biurowych jest ułatwienie pracownikom wykonywania ich codziennych obowiązków. To sprzęty, które powinny znaleźć się w niemal każdej firmie. Dostępne w naszej ofercie produkty z kategorii Biuro usprawniają pracę i rozwiązują wiele problemów.

W sprzedaży hurtowej znaleźć można na przykład bindownice, które pozwalają na wygodne łączenie wielu kartek papieru – dzięki temu da się uniknąć bałaganu w wydrukach. Oferujemy także specjalne grzbiety do bindowania oraz niszczarki umożliwiające szybkie niszczenie niepotrzebnych dokumentów.

Zajmujemy się również importem i dystrybucją termicznych drukarek etykiet, które świetnie sprawdzą się na przykład w sklepach czy biurach. Sprzedajemy też laminatory, za pomocą których można w prosty sposób zabezpieczyć ważne wydruki, umowy, certyfikaty, a nawet plastikowe karty.

W ofercie hurtowej dostępne są także ręczne czytniki kodów kreskowych, czytniki kodów kreskowych USB oraz bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych. Podobne urządzenia znajdą zastosowanie w biurach, w sklepach, na magazynach i nie tylko. W sprzedaży mamy również dodatkowe akcesoria – na przykład podstawkę do czytnika, która może znacznie ułatwić jego użytkowanie.

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej urządzeń biurowych? Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.