Foto / Wideo

W naszej ofercie hurtowej coś dla siebie znajdą również miłośnicy fotografii i nagrywania filmów. Kategoria Foto / Wideo obejmuje wiele urządzeń i akcesoriów, które znacznie ułatwiają tworzenie doskonałych materiałów

W sprzedaży dostępne są na przykład kamery sportowe i kamery 360 stopni – za ich pomocą każdy może uchwycić idealne ujęcie. Oferujemy też mikrofony krawatowe, mikrofony nakamerowe, mikrofony biurkowe i mikrofony bezprzewodowe, które zapewniają wysoką jakość dźwięku niezależnie od okoliczności. Przechowywanie i transport wybranych urządzeń ułatwią torby i plecaki fotograficzne, a wideorejestratory 4K pozwolą lepiej zadbać o bezpieczeństwo podczas jazdy. Zajmujemy się także importem i dystrybucją kart pamięci o różnych pojemnościach, selfie sticków, filtrów i innych akcesoriów.

 W profesjonalnych zastosowaniach sprawdzą się tła fotograficzne, namiot bezcieniowy i obrotowa podstawka. Proponujemy również gimbale do kamer lub smartfonów. Ciekawą opcją są zestawy akcesoriów, które zawierają między innymi różnego rodzaju mocowania. Posiadaczy iPhone’ów zainteresują produkty z serii LiteChaser, takie jak filtry, migawka Bluetooth czy obiektywy – dzięki nim można tworzyć jeszcze lepsze materiały przy użyciu telefonu. W sprzedaży hurtowej dostępne są także profesjonalne kamery i stabilizatory, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

DJI

Drony umożliwiają spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy i pozwalają uchwycić zapierające dech w piersi ujęcia.

Insta360

Nasza misja? Pomóc ludziom uchwycić i podzielić się swoim życiem. Jak ją realizujemy? Tworząc innowacyjne, kreatywne narzędzia, których nikt inny nie jest na tyle szalony, aby zbudować.

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej foto/wideo?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.