Gaming

Dostępne w naszej ofercie urządzenia i akcesoria z kategorii Gaming pozwalają na stworzenie strefy gracza i oferują możliwość zbudowania dostosowanego do siebie komputera, jednocześnie dbając o zachowanie jego prawidłowego działania.

W ofercie hurtowej dostępne są między innymi fotele gamingowe, które umożliwiają osiągnięcie wymarzonego komfortu podczas ulubionej rozrywki. Ryzyko przegrzewania się sprzętu zminimalizować można, wykorzystując chłodzenie dysku i procesorów, a także wentylatory i podstawki chłodzące. Wydajność komputera można dodatkowo zwiększyć dzięki zasilaczom komputerowym

Zajmujemy się również importem i dystrybucją urządzeń niezbędnych do odbycia płynnych rozgrywek, takich jak klawiatury, myszki, pady i kierownice do gier. W sprzedaży hurtowej znajdują się też urządzenia pozwalające na swobodną komunikację, w tym mikrofony i słuchawki, które można wygodnie przechować i wyeksponować, wykorzystując stojaki na słuchawki. Proponujemy również różnego typu obudowy komputerowe i zestawy, które składają się między innymi z elementów potrzebnych do wygodnej rozgrywki, czy też wentylatorów.

Klawiatury

Myszki

Słuchawki

Fotele gamingowe

Mikrofony

Chłodzenie

Obudowy

Kontrolery

Pady i kierownice

Zasilacze

Zobacz więcej

Akcesoria IT

Dowiedz się więcej ➝

Audio

Dowiedz się więcej ➝

Akcesoria GSM

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej akcesoriów gamingowych?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.