Lifestyle & Outdoor

Produkty dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się na co dzień – w domu, w pracy i podczas podróży. Urządzenia i akcesoria z kategorii Lifestyle & Outdoor ułatwiają wykonywanie codziennych czynności i znajdują wiele zastosowań w różnych sytuacjach.

W sprzedaży hurtowej znaleźć można na przykład smartwatche, które pomagają dbać o zdrowie i kondycję, zapewniają szybki dostęp do powiadomień, a w niektórych przypadkach umożliwiają wygodne płacenie za zakupy i prowadzenie rozmów telefonicznych. Oferujemy także akcesoria rowerowe (lampka rowerowa, pedały, torba rowerowa, rękawiczki rowerowe, błotniki, zapięcie rowerowe). Osoby, które chcą ułatwić sobie codzienne dojazdy do pracy, stawiając przy tym na ekologiczny tryb życia, mogą zainteresować się hulajnogami elektrycznymi.

 W terenie świetnie sprawdzi się ogrzewanie postojowe (nagrzewnica), multitool i latarka – proponujemy między innymi latarki czołowe i latarki taktyczne. Robot edukacyjny będzie świetnym prezentem dla dziecka – w ciekawy sposób łączy naukę z zabawą. W ofercie hurtowej dostępne są też akcesoria samochodowe, w tym mini kompresor, rozrusznik / jump starter, wideorejestrator, myjka samochodowa i odkurzacz samochodowy. Zajmujemy się także importem i dystrybucją urządzeń oświetleniowych takich jak lampki nocne, lampy biurkowe, lampy na monitor, lampy kempingowe i lampy zewnętrzne. Ważnymi produktami w naszym asortymencie są również przenośne stacje zasilania oraz składane panele słoneczne.

Stacje zasilania

Panele fotowoltaiczne

Smartwatche

Akcesoria rowerowe

Akcesoria samochodowe

Latarki

Pojazdy elektryczne

Roboty edukacyjne

Multitools

EcoFlow

Misją EcoFlow stało się dostarczanie wszystkim ludziom czystej, przyjaznej środowisku energii elektrycznej, w efekcie czego możliwe byłoby wyrównanie różnic i podniesienie standardu życia w miejscach, gdzie jej okresowe braki przyczyniają się do powstawania problemów ekonomicznych. Celem EcoFlow jest również zrewolucjonizowanie przemysłu poprzez szerokie wykorzystanie energii słonecznej – dostępnej niemal wszędzie, a zarazem niedrogiej. 

Zobacz więcej

Foto / wideo

Dowiedz się więcej ➝

Drony

Dowiedz się więcej ➝

Smart home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej urządzeń Lifestyle & Outdoor?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.