Narzędzia

Kategoria Narzędzia obejmuje wiele urządzeń i akcesoriów, które powinny znaleźć się w warsztacie każdego majsterkowicza. Produkty dostępne w naszej ofercie hurtowej doskonale sprawdzą się podczas drobnych napraw, prac remontowych czy budowlanych.

Narzędzia to kategoria, w której znajduje się szereg różnorodnych narzędzi, które przydadzą się do majsterkowania w warsztacie oraz tych, które mogą okazać się niezbędne podczas remontu. Wśród naszej bogatej oferty hurtowej znaleźć można wiele narzędzi ręcznych takich jak szczypce, młotki szewskie i blacharskie czy pistolety do kleju. Dystrybuujemy też klucze do rur, klucze nasadowe, a także zestawy wkrętaków precyzyjnych, które ułatwią wykonywanie drobnych prac naprawczych. Oferta dystrybucyjna zawiera też narzędzia tnące takie jak piły, nożyce i sekatory oraz agregaty prądotwórcze, które będą przydatne podczas nieprzewidzianych awarii sieci energetycznej. 

 W terenie świetnie sprawdzi się ogrzewanie postojowe (nagrzewnica), multitool i latarka – proponujemy między innymi latarki czołowe i latarki taktyczne. Robot edukacyjny będzie świetnym prezentem dla dziecka – w ciekawy sposób łączy naukę z zabawą. W ofercie hurtowej dostępne są też akcesoria samochodowe, w tym mini kompresor, rozrusznik / jump starter, wideorejestrator, myjka samochodowa i odkurzacz samochodowy. Zajmujemy się także importem i dystrybucją urządzeń oświetleniowych takich jak lampki nocne, lampy biurkowe, lampy na monitor, lampy kempingowe i lampy zewnętrzne. Ważnymi produktami w naszym asortymencie są również przenośne stacje zasilania oraz składane panele słoneczne. W sprzedaży hurtowej nie zabrakło także różnego rodzaju elektronarzędzi, m.in. wiertarki, szlifierki, wyrzynarki, wkrętarki, które są niezastąpione podczas prac montażowych. Zajmujemy się również importem i dystrybucją narzędzi mierniczych. Miary zwijane, poziomnice laserowe, suwmiarki i dalmierze to przyrządy, które pozwolą precyzyjnie określić najważniejsze parametry w trakcie prac remontowych i budowlanych.

Agregaty

Zestawy narzędzi

Miernicze

Wiertarki i wkrętarki

Szlifierki

Zobacz więcej

Akcesoria GSM

Dowiedz się więcej ➝

Lifestyle & Outdoor

Dowiedz się więcej ➝

Smart Home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej narzędzi?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.