Smart Home

Inteligentne urządzenia pozwolą wygodnie zarządzać całym domem, jednocześnie zwiększając poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców. Dostępne w sprzedaży hurtowej produkty z kategorii Smart Home ułatwią stworzenie inteligentnego domu.

Wśród oferty hurtowej znajdziemy wiele produktów z kategorii Smart Home, które pomogą w stworzeniu inteligentnego, a zarazem bezpiecznego domu. Zajmujemy się dystrybucją i importem systemów inteligentnego sterowania ogrzewaniem, gniazdek Wi-Fi czy włączników światła, dzięki którym zdalne sterowanie domem będzie jeszcze łatwiejsze.

O bezpieczeństwo w domu pozwolą zadbać inteligentne systemy alarmowe oraz kamery IP do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. System smart dom tworzy również smart oświetlenie, które przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa na środowisko. W sprzedaży hurtowej dostępne są różne rodzaje lamp sterowanych aplikacją, m.in. sufitowe czy biurkowe, a także inteligentne żarówki LED oraz wielokolorowe taśmy LED.

Inteligentne urządzenia dla zwierząt ułatwią wspólne funkcjonowanie pod jednym dachem. W ofercie dystrybucyjnej INNPRO znajdują się inteligentne dozowniki karmy, zabawki dla psów i kotów oraz samoczyszczące kuwety dla małych i dużych kotów. Urządzenia dla zwierząt to jednak nie wszystko, co można znaleźć w naszej ofercie. Dystrybuujemy także inteligentne doniczki, które usprawnią proces uprawy roślin. 

Kamery IP

Oświetlenie

Sterowanie domem

Urządzenia dla zwierząt

Smart garden

Yeelight

Yeelight to producent inteligentnego oświetlenia, który od 2014 roku jest częścią ekosystemu Xiaomi. Współpracując z Amazon, Google, Microsoft i Samsung Yeelight stoi na najwyższym poziomie w zakresie inteligentnego oświetlenia.

Zobacz więcej

Akcesoria GSM

Dowiedz się więcej ➝

Akcesoria IT

Dowiedz się więcej ➝

Lifestyle & Outdoor

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej inteligentnych urządzeń?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.