Smart Home

Inteligentne urządzenia pozwolą wygodnie zarządzać całym domem, jednocześnie zwiększając poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców. Dostępne w sprzedaży hurtowej produkty z kategorii Smart Home ułatwią stworzenie inteligentnego domu.

Wśród oferty hurtowej znajdziemy wiele produktów z kategorii Smart Home, które pomogą w stworzeniu inteligentnego, a zarazem bezpiecznego domu. Zajmujemy się dystrybucją i importem systemów inteligentnego sterowania ogrzewaniem, gniazdek Wi-Fi czy włączników światła, dzięki którym zdalne sterowanie domem będzie jeszcze łatwiejsze.

O bezpieczeństwo w domu pozwolą zadbać inteligentne systemy alarmowe oraz kamery IP do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. System smart dom tworzy również smart oświetlenie, które przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa na środowisko.

W sprzedaży hurtowej dostępne są różne rodzaje lamp sterowanych aplikacją, m.in. sufitowe czy biurkowe, a także inteligentne żarówki LED oraz wielokolorowe taśmy LED.

Inteligentne urządzenia dla zwierząt ułatwią wspólne funkcjonowanie pod jednym dachem. W ofercie dystrybucyjnej INNPRO znajdują się inteligentne dozowniki karmy, zabawki dla psów i kotów oraz samoczyszczące kuwety dla małych i dużych kotów. Urządzenia dla zwierząt to jednak nie wszystko, co można znaleźć w naszej ofercie. Dystrybuujemy także inteligentne doniczki, które usprawnią proces uprawy roślin. 

Yeelight

Yeelight to producent inteligentnego oświetlenia, który od 2014 roku jest częścią ekosystemu Xiaomi. Współpracując z Amazon, Google, Microsoft i Samsung Yeelight stoi na najwyższym poziomie w zakresie inteligentnego oświetlenia.

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej inteligentnych urządzeń?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.