Zdrowie i Uroda

Oferta hurtowa INNPRO uwzględnia potrzeby osób, które dążą do polepszenia swojego samopoczucia. Kategoria Zdrowie i Uroda obejmuje urządzenia i akcesoria, umożliwiające osiągnięcie upragnionych rezultatów w procesie szeroko rozumianego dbania o siebie.

Dystrybuujemy między innymi golarki i trymery, które pomagają skutecznie wyeliminować niechciane owłosienie. W sprzedaży hurtowej dostępne są także szczoteczki soniczne i irygatory, których precyzyjne działanie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

Zajmujemy się również importem i dystrybucją urządzeń do pielęgnacji twarzy, na przykład masażerów, odkurzaczy do wągrów, peelingów kawitacyjnych i szczoteczek do czyszczenia twarzy. W ofercie hurtowej dostępne są też produkty ułatwiające zachowanie prawidłowej masy ciała, takie jak wagi i skakanki. Dla osób aktywnych proponujemy różnego rodzaju masażery do ciała.

 W sprzedaży mamy również urządzenia do włosów, między innymi maszynki do strzyżenia, prostownice, lokówki i suszarki. Proponujemy także maseczki ochronne i antysmogowe oraz pozostałe akcesoria, w tym dozowniki mydła, wymienne ostrza i głowice do golarek i trymerów, a także nici dentystyczne.

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja twarzy

Urządzenia do włosów

Wagi cyfrowe

Szczoteczki i irygatory

Golarki i trymery

Masażery

Maseczki ochronne

Zobacz więcej

AGD małe

Dowiedz się więcej ➝

Audio

Dowiedz się więcej ➝

Smart Home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej z kategorii Zdrowie i Uroda?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.