FairyWill i Kipozi – nowe marki w ofercie

Oferta INNPRO jest sukcesywnie poszerzana i uzupełniana o kolejne linie produktowe. Niedawno pojawiły się w niej produkty nowych marek – Kipozi i FairyWill. Co wyróżnia tych producentów i jakie urządzenia proponują?

Firma Kipozi zajmuje się produkcją profesjonalnych narzędzi do stylizacji włosów takich jak prostownice, suszarki i lokówki. Powstała w 2016 roku, stawiając sobie za cel tworzenie produktów łączących funkcjonalność, niezawodność i stylowe wzornictwo. Doskonały stosunek jakości do ceny, elegancki design i wysoka wydajność – to właśnie te cechy wyróżniają producenta i sprawiają, że warto się nim zainteresować.

W ofercie INNPRO dostępne są na razie 3 produkty marki Kipozi – są to prostownice EU-1088, EU-139BK1 oraz EU-038. Każda z nich nadaje się do różnego rodzaju włosów, są dla nich bezpieczne i umożliwiają nie tylko ich prostowanie, ale też kręcenie. Dodatkowe atuty tych urządzeń to opcja regulacji temperatury oraz kompaktowa, przenośna konstrukcja, która znacznie ułatwia ich ewentualny transport.

Zachwycająca fryzura to jednak nie jedyny klucz do piękna. Nieoceniony okazuje się także olśniewający, śnieżnobiały uśmiech. W jego uzyskaniu pomocne będą produkty drugiej marki, która od niedawna jest dostępna w naszej ofercie.

Firma FairyWill podobnie jak wspomniana wcześniej Kipozi powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją urządzeń ułatwiających kompleksowe dbanie o zdrowie i higienę jamy ustnej takich jak szczoteczki soniczne, irygatory i paski wybielające. Misją producenta jest dostarczanie konsumentom profesjonalnych narzędzi, za pomocą których będą mogli dokładnie czyścić zęby i efektywnie, a zarazem bezpieczne je wybielać. W ten sposób chce promować zdrowie jamy ustnej i piękny, biały uśmiech na całym świecie. Podobnie jak Kipozi, marka FairyWill dba o to, aby jej produkty stanowiły udane kombinacje najnowszych technologii i zachwycającego wzornictwa.

Jakie produkty marki FairyWill znaleźć można w ofercie INNPRO? Na razie są to między innymi szczoteczki soniczne FW-507 oraz irygatory FW-5020E. Umożliwiają one dokładniejsze czyszczenie niż zwykłe szczoteczki i pozwalają optymalnie zadbać o higienę jamy ustnej. Oferują różne tryby pracy do wyboru i nadają się dla ludzi młodych i starszych . Za ich pomocą użytkownicy mogą uzyskać wymarzony, śnieżnobiały uśmiech i lepiej zadbać o zdrowie jamy ustnej we własnym domu.

Zarówno marka Kipozi, jak i FairyWill proponuje urządzenia ułatwiające dbanie o zdrowie i urodę. Prostownice, szczoteczki soniczne czy irygatory – z pewnością są to produkty godne uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Related Articles

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.