Laxihub — inteligentne kamery dla domu

W INNPRO cenimy nowe technologie i rozwiązania ułatwiające życie, dlatego z satysfakcją wprowadziliśmy do swojej oferty markę Laxihub. To producent inteligentnych kamer domowych w pełni kompatybilnych z aplikacją TUYA. Marka koncentruje się na rozwoju najnowocześniejszych technologii, a jej misją jest dostarczanie poczucia bezpieczeństwa dzięki inteligentnym, a zarazem łatwym w obsłudze rozwiązaniom.

W naszej ofercie znajdują się kamery wyposażone w funkcje oparte o sztuczną inteligencję oraz kompatybilne z  TUYA, Google Assistant i Amazon Alexa, co daje im szerokie spektrum możliwości. Ponadto zakup kamery umożliwia 3-miesięczne, bezpłatne korzystanie z chmury Arenti, która umożliwia komfortowe przechowywanie plików.

Zachęcamy do zapoznania się produktami marki Laxihub na naszej platformie sprzedażowej.

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.