Limural — nowa marka dla osób poszukujących stylu

Do oferty INNPRO dołączyła kolejna marka. Limural, nowość w kategorii beauty, wzbogaci nas o produkty łączące ze sobą nowoczesny sposób myślenia i ponadczasowy styl. Produkty marki Limural wyróżniają się wysokiej klasy wzornictwem, ale, co ważne, dobry design idzie w parze z wysoką funkcjonalnością.

W naszej ofercie znajdują się elektryczne maszynki do strzyżenia i trymery, które pozwalają na wydajną i komfortową pracę z fryzurą czy zarostem. Produkty Limural posiadają wydajny, a przy tym cichy silnik, dodatkowo działają bezprzewodowo. Urządzenia prezentują się niezwykle stylowo, wpisując się w aktualne trendy.

Ten i inne produkty znajdują się na platformie sprzedażowej INNPRO

O marce

Limural to firma powstała w 2016 roku. Jej produkty cechują się innowacyjnością i nowoczesnym designem, które wynikają z pasji i doświadczenia producenta. Marka posiada silne zaplecze w zakresie badań i rozwoju, projektowania, produkcji, wytwarzania i sprzedaży. 

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.