MARKETING
Poszukujemy influencerów do współpracy

Prowadzisz działalność w social-mediach? Informuj swoich odbiorców o nowościach ze świata nowych technologii, zyskaj dostęp do premierowych produktów i pierwszy dowiedz się o przełomowych rozwiązaniach. Daj się poznać i rozwijaj swoją działalność w internecie razem z INNPRO.

Warto z nami działać

Dedykowany opiekun marki

Każda z marek w naszym portfolio posiada dedykowanego opiekuna, który zajmuje się kontaktem z Influencerami, doskonale zna asortyment i jest w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie pojawiąjące się pytania.

Szybki i łatwy kontakt

Mail, telefon, wiadomości bezpośrednie - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania odnośnie współpracy, produktu lub marki.

Szeroka oferta marek i produktów

Dzięki bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaproponować Ci produkt, który zainteresuje Twoich odbiorców. Prowadzisz kanał o tematyce beauty, lifestyle, technologicznej, smart home, foto a może uczysz swoich odbiorców, jak samodzielnie wyremontować dom? Znajdziemy coś dla Ciebie.

Jasne warunki współpracy

Cenimy sobie transparentność działań. Każdą współpracę szczegółowo omawiamy, a następnie podpisujemy umowę, która chroni interesy obu stron.

Twórz ciekawy content

Zyskuj nowych odbiorców dzięki ciekawym treściom. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, cenimy kreatywność i uwielbiamy niecodzienne pomysły.

Rozpocznijmy współpracę

Napisz do nas, używając formularza kontaktowego lub bezpośrednio na [email protected]

Współpracowali z nami
Napisz do nas, daj się poznać
Twoje dane kontaktowe
Kanały mediów społecznościowych

Kilka słów o Tobie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNPRO Robert Błędowski sp. z o.o. moich danych osobowych. Zgodę wyrażasz dobrowolnie. Dane będą przetwarzane przez okres 1 roku. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.