Nowy magazyn

Wielkim wydarzeniem ostatnich dni w naszej firmie stały się przenosiny do nowego magazynu. W ramach naszego rozwoju dotychczasowe miejsce przestało być wystarczające, a kolejne towary zmierzały w naszą stronę.

Obecnie nasza powierzchnia magazynowa mierzy ponad 8000 m2, co jest niemal trzykrotnością dotychczasowej przestrzeni. Dzięki temu możemy obsłużyć jeszcze więcej dostaw, a dzięki rampie rozładunkowej przebiega to sprawniej i bardziej komfortowo dla naszych przewoźników.

Dodatkową zaletą nowej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo z węzłem autostradowym Gliwice-Sośnica, co usprawnia cały proces logistyczny, a bez przebijania się przez centrum miasta każdy z przewoźników zyskuje tak cenny czas!
Wciąż dążymy do dalszych inwestycji i rozwoju, aby pozostać dystrybutorem zorientowanym na własny rozwój i owocną współpracę z naszymi Partnerami.

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.