Offdarks – inteligentne rozwiązania dla domu

Oferta INNPRO poszerzyła się o markę Offdarks, która specjalizuje w produktach z kategorii smart oświetlenia. Wśród produktów, które znalazły się w naszej ofercie, wymieniamy lampy sufitowe, taśmy LED ARGB z nowoczesnym systemem ledów adresowalnych oraz żarówki RGB. Offdarks wykorzystuje do tego najnowsze technologie, dzięki którym każdy z produktów może być zdalnie sterowane za pomocą aplikacji czy komend głosowych (przy pełnej kompatybilność z Google Assistant i Amazon Alexa).

Offdarks wprowadza kolor do codziennego życia domowników, czyniąc je przyjemniejszym i łatwiejszym. Zobacz pełną ofertę na platformie sprzedażowej.

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.