Renewd – nowa marka w ofercie INNPRO

Oferta INNPRO jest stale poszerzana o nowe linie produktowe. Tym razem mamy coś specjalnego dla tych miłośników nowych technologii, którzy cenią sobie ekologiczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania. Mowa tu o marce Renewd, która oferuje używane iPhone’y, iPady, Apple Watche i smartfony Google Pixel w doskonałym stanie technicznym i w stosunkowo niskich cenach. Jak to działa i dlaczego warto wybierać podobne produkty?

Idealna alternatywa dla nowego sprzętu

Marka Renewd oferuje używany sprzęt, który wygląda i działa jak nowy – może jedynie nosić minimalne ślady użytkowania. Każde urządzenie składa się w 100% z oryginalnych części, a zanim zostanie dopuszczone do sprzedaży, jest dokładnie sprawdzane i odnawiane przez certyfikowanych specjalistów. Jest też testowane przy użyciu oficjalnego oprogramowania producenta. Produkty znajdują się w wytrzymałych opakowaniach i mają certyfikaty Dutch Refurbished, co oznacza, że spełniają rygorystyczne wymogi związane z jakością i standardem usług. Zainstalowano na nich najnowsze wersje oprogramowania. Wszystko to daje użytkownikom pewność, że urządzenie, które kupują, jest w pełni sprawne i oryginalne – w ten sposób stary iPhone czy iPad otrzymuje nowe życie!

Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Kupując używany sprzęt marki Renewd, płacimy mniej, a jednocześnie zmniejszamy ilość elektrośmieci. Podobne urządzenia stanowią zatem przyjazną dla środowiska, a zarazem tanią alternatywę dla nowych smartfonów, tabletów i smartwatchy.

Bogaty wybór urządzeń

W ofercie INNPRO pojawiło się wiele urządzeń marki Renewd, wśród których niemal każdy może znaleźć coś dla siebie. Dostępne są między innymi różne modele smartfonów takie jak iPhone 7, iPhone SE, iPhone 8, iPhone 11, iPhone XR, iPhone X, iPhone XS, Google Pixel 3 i Google Pixel 4. Można też wybierać spośród iPadów 5 w kilku kolorach. Proponujemy także Apple Watche 3 w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – marka Renewd udowadnia, że można cieszyć się najnowszymi technologiami, oszczędzając pieniądze i chroniąc środowisko.

Related Articles

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.