Romoss, czyli powerbanki nowej generacji

Nie zwalniamy tempa i wprowadzamy kolejną markę do naszej oferty. Tym razem jest to Romoss – producent powerbanków nowej generacji. Romoss to popularna marka z Hong Kongu, a jej produkty wykorzystują zaawansowane technologie, dzięki którym proces odnawiania energii używanych na co dzień sprzętów jest maksymalnie wydajny. Marka specjalizuje się w przenośnych akumulatorach mobilnych, które wyróżniają się niezwykle dużą pojemnością, zgodnością z protokołami szybkiego ładowania i szeroką kompatybilnością.

W naszej ofercie znalazły się powerbanki, które zapewniają szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonów i tabletów większości marek obecnych na naszym rynku. Dzięki dużej pojemności powerbanki umożliwiają wielokrotne ładowanie mniejszych urządzeń, jak np. słuchawek TWS. Pomagają także oszczędzać czas, bowiem oferują odnawianie energii nawet kilku urządzeń jednocześnie.

Wszystkie modele i szczegółowe informacje na ich temat dostępne są na naszej platformie sprzedażowej.

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.