Sboly — nowa marka dla amatorów kawy

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że codzienne życie staje się przyjemniejsze. Najlepszym przykładem jest marka Sboly, która właśnie dołączyła do oferty INNPRO. Sboly to producent m.in. ekspresów do kawy, a główną ideą marki jest dostarczanie produktów wykorzystujących innowacyjne technologie, które zwiększają komfort codziennego życia użytkowników.

Pierwszym produktem w naszej ofercie jest ekspres do kawy Sboly SYCM-265EA, który wyróżnia się 19-barową pompą wysokiego ciśnienia. Dzięki niemu przygotujesz aromatyczną kawę mieloną lub z wykorzystaniem kapsułek Nespresso. Wstępne podgrzewanie trwa zaledwie 35 sekund, a wysokiej klasy spieniacz do mleka umożliwia przygotowanie pysznej pianki np. do cappuccino czy kawy latte.

Zobacz szczegółową ofertę marki Sboly na naszej platformie sprzedażowej.

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.