ShowSee w ofercie INNPRO

Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie, wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania technologiczne. Projektanci produktów brali udział w projektowaniu urządzeń do higieny osobistej czołowych marek, takich jak Philips, Babyliss czy Remington. Fabryka produkcyjna posiada zespół badawczo-rozwojowy z 655 patentami, sprzedając produkty na całym świecie.

Do swojej oferty wprowadziliśmy m.in. elektryczny pilnik do stóp, elektryczny trymer do nosa, a także golarki elektryczne. Urządzenia ShowSee charakteryzują się pojemnymi akumulatorami, wysoką klasą wodoodporności czy bezpieczną dla użytkownika konstrukcją.

Pełna oferta marki ShowSee znajduje się na naszej platformie sprzedażowej. 

Powiązane artykuły
Misją marki Xiaodu jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję, dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro.
Do grona partnerów INNPRO dołączyła marka ShowSee, będąca submarką Xiaomi. Firma specjalizuje się w kategorii beauty. Jej produkty w komfortowy sposób pozwalają zadbać o urodę i dobre samopoczucie.