Xiaodu — nowość wśród słuchawek TWS

Oferta INNPRO poszerzyła się o nową markę. Xiaodu proponuje słuchawki TWS, które świetnie sprawdzą się w pracy czy podczas zagranicznych wyjazdów. Tym, co wyróżnia je na tle innych produktów, jest funkcja tłumacza w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy bez bariery językowej. Funkcja jest dostępna po pobraniu aplikacji i tłumaczy w ponad 40 językach, w tym w języku polskim. Dodatkowym atutem słuchawek od Xiaodu jest funkcja nagrywania głosu i zapisywania treści w formie notatek.

Oprócz funkcji opartych o sztuczną inteligencję słuchawkom nie brakuje również trybu ANC wyciszającego zewnętrzne hałasy nawet o 40 dB, wysokiej jakości mikrofonów umożliwiających prowadzenie rozmów, a także przetworników zapewniających świetne doznania muzyczne.

O marce 

Xiaodu to marka należąca do firmy Baidu. Misją marki jest tworzenie produktów opartych o sztuczną inteligencję,  dzięki którym życie użytkowników stanie się łatwiejsze. W naszej ofercie znalazły się słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds oraz Xiaodu Du Smart Buds Pro. W niedalekiej przyszłości wachlarz produktów z gamy Xiaodu poszerzy się o inne kategorie, np. głośniki, tablety, roboty sprzątające.

Już teraz zapraszamy do składania zamówień.

Dowiedz się więcej o produktach marki Xiaodu w ofercie INNPRO

Related Articles

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.