logo innpro

Marka DJI w ofercie INNPRO

Firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Dowiedz się, co czyni DJI liderem rynku dronów.

Dystrybucja produktów DJI w Polsce

Marka DJI powstała w 2006 roku i na przestrzeni lat zyskała pozycję lidera na rynku dronów. Firma specjalizuje się także w kamerach sportowych i stabilizatorach. Obecnie dociera do użytkowników na całym świecie – produkty DJI znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach.

W naszej ofercie hurtowej dostępne są urządzenia konsumenckie, profesjonalne, półprofesjonalne i przemysłowe, co oznacza, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

drony i kontroler
drony
białe romby

Drony DJI

Sprostają oczekiwaniom nie tylko amatorów, ale też profesjonalistów. Oferują świetną jakość obrazu i mnóstwo inteligentnych funkcji, dzięki którym można z łatwością przygotować ciekawe zdjęcia i filmy. Drony dla początkujących są bardzo proste w obsłudze i zapewniają bezpieczeństwo lotu, a zaawansowane drony z kamerą zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. W sprzedaży hurtowej dostępne są również specjalistyczne drony przemysłowe.

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

Odporność na wiatr

Inteligentne tryby

Kamery i gimbale DJI

Kamery DJI pozwalają na nagrywanie wysokiej jakości materiałów wideo, a gimbale DJI gwarantują niezawodną stabilizację. Dzięki temu każdy może zrealizować swoje twórcze wizje. Zajmujemy się także importem i dystrybucją profesjonalnych narzędzi do filmowania DJI. Należy do nich na przykład Ronin 4D, który łączy w sobie najwyższej klasy kamerę z 4-osiową stabilizacją.

Przenośne i składane

ActiveTrack 5.0

Przystępne tutoriale i edycja

kamery i uchwyty

Akcesoria

W sprzedaży dostępne są również akcesoria do dronów i akcesoria do kamer. Wszystko to sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i w profesjonalnych zastosowaniach.

urządzenie gamingowe

DJI RC

urządzenie

DJI FPV Goggles V2

urządzenie

DJI Motion Controller

urządzenie

DJI Mic

torba

Torba transportowa

Atrakcyjne warunki współpracy

Jesteśmy gotowi do współpracy z Klientami Hurtowymi, którzy chcą wprowadzić markę DJI do swojej oferty. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wsparcie marketingowe w promocji produktów DJI na polskim rynku.

Szeroki wybór produktów DJI

Oferujemy szeroki wybór produktów marki DJI, włączając w to ich najnowsze modele dronów oraz akcesoria. Dzięki temu macie Państwo możliwość dostosowania oferty do potrzeb Waszych klientów, znajdując zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach.

Gwarancja oryginalności

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki DJI w Polsce, co daje Państwu pewność, że otrzymują Państwo oryginalne produkty DJI, spełniające najwyższe standardy jakości i zgodne z polskimi przepisami.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Nasz zespół ekspertów jest gotowy do udzielenia profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie produktów DJI, ich funkcji, zastosowań i specyfikacji technicznych. Jesteśmy również gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące obsługi posprzedażowej, gwarancji oraz serwisu.

Atrakcyjne ceny i warunki współpracy

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów Hurtowych. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i korzyściach. Jesteśmy otwarci na negocjacje i dostosowanie warunków współpracy do Państwa wymagań.

Szybka dostawa

Jako profesjonalny dystrybutor zapewnimy Państwu szybką dostawę produktów DJI do Państwa magazynu lub miejsca docelowego. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zaspokoić potrzeby swoich klientów w szybkim tempie.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, takie jak materiały reklamowe, grafiki produktowe, opisy produktów oraz informacje na temat nowości i promocji marki DJI. Dzięki temu będziecie Państwo mogli skutecznie promować produkty DJI w swoim kanale dystrybucji i przyciągnąć uwagę klientów.

Renomowana marka w ofercie Twojej firmy

DJI to ceniona na rynku dronów i kamer marka, znana z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości i wydajności. Współpraca z oficjalnym dystrybutorem marki DJI, takim jak INNPRO, pozwoli wzmocnić renomę Twojej firmy, oferującej produkty wysokiej jakości i innowacyjne rozwiązania sprzątania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów DJI oraz warunkach współpracy. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wesprzeć Cię w procesie wprowadzenia marki DJI do oferty biznesowej.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest INNPRO Robert Błędowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000944160, posiadająca adres e-mail: [email protected], tel. 533 234 303 („Administrator”).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.