Bogata oferta dystrybucyjna

Poznaj nasze marki z branży nowych technologii i zostań naszym partnerem handlowym. Ponad sto brandów, kilkanaście kategorii produktowych i tysiące produktów – stale poszerzamy naszą ofertę i zapewniamy klientom hurtowym atrakcyjne warunki współpracy.

Naszą podstawową zasadą jest najwyższa jakość współpracy – w każdym aspekcie. Stale inwestujemy w swoje zasoby na każdym poziomie – logistyka, pracownicy, marketing, serwis, magazyn i inne. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką świadomość marki i zaangażowanie klientów.

Indywidualne podejście pozwala nam w pełni wykorzystać potencjał każdej marki.

Kategorie produktowe

Urządzenia z kategorii AGD małe znajdą zastosowanie w każdym domu. Odkurzacze bezprzewodowe i roboty sprzątające pomogą użytkownikom zadbać o porządek, a blendery, czajniki elektryczne i frytkownice przydadzą się w kuchni. Oferujemy również oczyszczacze i nawilżacze powietrza, a także wentylatory i grzejniki.

Dostępne w ofercie hurtowej INNPRO akcesoria GSM mogą zwiększyć możliwości urządzeń takich jak smartfony i tablety, a także chronić je przed uszkodzeniem. W sprzedaży znaleźć można na przykład szkła hartowane, etui, powerbanki, kable, ładowarki, adaptery, selfie sticki, transmitery samochodowe i uchwyty.

W ofercie dostępne są również akcesoria IT, dzięki którym użytkownicy mogą ułatwić sobie pracę przy komputerze i zwiększyć jego funkcjonalność. Produkty takie jak stacje dokujące, adaptery, huby, kamerki internetowe, listwy zasilające, myszki, klawiatury, monitory przenośne, obudowy dysków czy podstawki sprawdzą się w każdym domu i biurze.

Kategoria Audio obejmuje między innymi słuchawki i głośniki. Wysoka jakość dźwięku sprawia, że nasze produkty mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie dostępne są również mikrofony, które sprawdzą się podczas nagrywania podcastów czy wywiadów. Prowadzimy także dystrybucję przewodów audio.

Dostępne w naszej ofercie produkty z kategorii Biuro sprawdzą się w każdej firmie – usprawniają pracę i ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. W sprzedaży znaleźć można na przykład bindownice, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych i laminatory. Proponujemy także niszczarki, które ułatwiają niszczenie zbędnych dokumentów.

Zajmujemy się również dystrybucją dronów, dzięki którym każdy może spojrzeć na świat z lotu ptaka i uchwycić ważne chwile z niecodziennej perspektywy. W sprzedaży dostępne są między innymi urządzenia rekreacyjne, półprofesjonalne, profesjonalne i przemysłowe. Oferujemy także drony wyścigowe, części zamienne i akcesoria.

Kategoria Foto / Wideo obejmuje urządzenia i akcesoria, które umożliwiają tworzenie wysokiej jakości zdjęć i filmów. W ofercie dostępne są na przykład kamery sportowe, gimbale i stabilizatory, namioty bezcieniowe, statywy, mocowania i karty pamięci. Prowadzimy również sprzedaż plecaków fotograficznych i wideorejestratorów.

Urządzenia z kategorii Gaming przydadzą się każdemu miłośnikowi gier. Należą do nich na przykład myszki, klawiatury, pady, kierownice, podstawki chłodzące i słuchawki. Oferujemy także produkty potrzebne do zbudowania komputera – w tym obudowy, chłodzenia i zasilacze. W sprzedaży dostępne są również fotele gamingowe.

Produkty z kategorii Lifestyle & Outdoor znajdą wiele zastosowań w życiu codziennym. Przydadzą się zarówno w domu, jak i w pracy czy podczas podróży. W naszej ofercie hurtowej znaleźć można na przykład akcesoria rowerowe i samochodowe, latarki, smartwatche, stacje zasilania i panele fotowoltaiczne.

Dostępne w ofercie INNPRO narzędzia doskonale sprawdzą się podczas prac remontowych czy drobnych napraw. Przydadzą się również na budowie. Należą do nich na przykład klucze, młotki, miary zwijane, piły, dalmierze, wkrętaki, wiertarki, szczypce i nitownice. Prowadzimy również dystrybucję agregatów i zestawów narzędzi.

Za pomocą dostępnych w sprzedaży hurtowej produktów z kategorii Smart Home każdy może stworzyć swój inteligentny dom i zautomatyzować działanie wybranych sprzętów. Oferujemy na przykład urządzenia oświetleniowe, urządzenia dla zwierząt, gniazdka i przełączniki. Proponujemy także kamery IP, czujniki i systemy alarmowe.

W sprzedaży dostępna jest również szeroka gama urządzeń, dzięki którym każdy może lepiej zadbać o zdrowie i wygląd. Oferujemy na przykład produkty do higieny jamy ustnej, w tym szczoteczki soniczne i irygatory. Prowadzimy także dystrybucję golarek, trymerów, depilatorów, suszarek do włosów, lokówek, prostownic i masażerów.

Zostań partnerem handlowym
Zarejestruj się na platformie B2B

Zarejestruj się na platformie B2B i zyskaj dostęp do oferty hurtowej tysięcy produktów znanych marek (DJI, EcoFlow, Dreame, Baseus, Insta360, Yeelight i wiele innych).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.