logo innpro

WSPÓŁPRACA B2B

Zostań partnerem

Wiara, że biznes musi być korzystny dla obu stron, jest jednym z fundamentów naszej strategii współpracy. Naszą główną siłą są partnerzy - ich sukces jest jednym z kluczowych aspektów pozwalających na obopólny rozwój. Poznaj korzyści płynące ze współpracy z INNPRO.
urządzenia
urządzenia
Szeroka oferta produktowa

Oferta INNPRO obejmuje + 5000 produktów z kilkunastu kategorii produktowych i jest ciągle poszerzana. W naszym portfolio znajdują się zarówno marki będące liderami poszczególnych branż, jak i debiutujące, mające duże perspektywy rozwoju na rynku.

Platforma B2B

Rejestrując się jako Partner handlowy, zyskasz dostęp do dedykowanej Platformy B2B, która umożliwi szybkie i efektywne składanie zamówień. Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje o produktach, sprawdzisz ich bieżącą dostępność i aktualne ceny.

Atrakcyjne warunki handlowe

Oferujemy atrakcyjne rabaty hurtowe w odniesieniu do rzeczywistych cen rynkowych. Oferta jest stale aktualizowana i weryfikowana w celu utrzymania marżowości na prezentowanych produktach.

Termin płatności

Kredyt kupiecki wspomaga przede wszystkim rozwój. Wpływa również na efektywność i szybkość działania, dlatego oferujemy wszystkim partnerom odroczony termin płatności dostosowany do skali współpracy.

Szybka realizacja zamówień

Wysoki standard logistyczno-magazynowy zapewnia komfort, bezpieczeństwo i szybkość działania. 98% zamówień realizowanych jest tego samego dnia roboczego, z dostawą na dzień następny.

Wsparcie marketingowe

Wraz z typowo handlową działalnością oferujemy naszym producentom i partnerom dodatkowe działania marketingowe dla większości naszych marek.

Partnerskie relacje

Oferujemy pełne wsparcie przed- i posprzedażowe, a nasi opiekunowie nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Efektywna komunikacja to istotny element długofalowej współpracy i korzystnych relacji.

Profesjonalne podejście

Nasi handlowcy to wyspecjalizowani w swoich branżach opiekunowie marek, którzy dbają o atrakcyjność oferty zarówno pod kątem cen, potrzeb rynku i stanów magazynowych.

Zostań partnerem handlowym

Zarejestruj się na platformie B2B

Zarejestruj się na platformie B2B i zyskaj dostęp do oferty hurtowej tysięcy produktów znanych marek (DJI, EcoFlow, Dreame, Baseus, Insta360, Yeelight i wiele innych).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.