Kariera

Zrób pierwszy krok, poznaj nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś. Dlaczego warto?

Rozwijamy się wspólnie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego w miarę tworzenia i rozbudowy zespołów, powstają nowe struktury organizacyjne a z tym możliwości, które stają się szansą rozwoju dla obecnych i przyszłych pracowników.

Stale jest nas więcej

Obecnie zatrudniamy ponad 300 osób w sześciu oddziałach w Polsce oraz za granicą. Szacujemy, że nasz zespół będzie liczył ponad 330 osób do końca tego roku, a w 2024 roku przekroczymy liczbę 400 pracowników. Statystycznie aż 91% pracowników zostaje z nami po nawiązaniu współpracy.

Na każdy etap kariery

Poszukujemy osób ambitnych i zaangażowanych, bez względu na to, czy są specjalistami z bogatym doświadczeniem, czy dopiero wkraczają na drogę zawodową. Choć mile widziane są doświadczenie i posiadane umiejętności, wiemy, że przychodzą one z czasem. Niezależnie na jakim etapie swojej kariery jesteś, otrzymasz od nas potrzebne wsparcie oraz perspektywy na rozwój.

Grupowe
ubezpieczenie

Zniżka
pracownicza

Owocowe wtorki
i dni tematyczne

Dofinansowanie
do szkoleń

Elastyczne
formy umowy

Imprezy
integracyjne

Darmowy parking

Wyposażone
stanowisko

Poznaj nasze historie

Aneta Majdzińska,
Aneta Majdzińska,Starszy specjalista ds. księgowości i finansów
Czytaj więcej
Od ukończenia liceum swoją ścieżkę zawodową wiązałam z księgowością. Pracowałam w paru miejscach, aż w marcu 2022 trafiłam do INNPRO. Zaczynałam od prostych czynności w rozliczeniach i stopniowo wdrażałam się w kolejne obowiązki. Po niespełna 9 miesiącach pierwszy raz awansowałam, a po półtora roku moje zaangażowanie zostało ponownie docenione i zostałam Starszym specjalistą ds. księgowości i finansów.

Obecnie nadzoruję pracę trzech subdziałów księgowości, a z racji ciągłego rozwoju firmy natrafiam na nowe wyzwania, dzięki którym stale się rozwijam i nabieram cennego doświadczenia w obszarze, w którym zawsze chciałam pracować.
Kamil Mohn,
Kamil Mohn,Asystent Managera Magazynu
Czytaj więcej
Pracuję na magazynie w Gliwicach od września 2021 roku. Szybki rozwój firmy utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to miejsce, w którym warto rozwinąć skrzydła. Wychodzę z założenia, że im więcej z siebie dajesz, tym więcej otrzymasz. Moja ciężka praca i zaangażowanie zostało zauważone. Na początku zajmowałem się zaopatrzeniem naszego oddziału w materiały operacyjne do realizacji zamówień.

Obecnie zajmuję stanowisko Asystenta Managera Magazynu i zarządzam zespołem, który stale rośnie. Firma daje mi możliwości rozwoju oraz wspiera w realizacji siebie poza pracą. To utwierdza mnie w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję wybierając INNPRO.
Sabina Kufka,
Sabina Kufka,Specjalistka ds. realizacji zamówień
Czytaj więcej
W firmie INNPRO pracuję ponad 3 lata. Moja przygoda rozpoczęła się od stanowiska pracownika realizacji zamówień. Podejmując pracę w firmie nie miałam doświadczenia na podobnym stanowisku, lecz dzięki materiałom szkoleniowym, świetnym ludziom oraz możliwościom rozwoju, które zapewnia firma, udało mi się zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i awansować na kolejny szczebel mojej kariery.

Firma daje mi możliwość dzielenia się swoimi pomysłami oraz wdrażania usprawnień pozwalających na efektywniejszą pracę w dziale.
Artur Ratajczak,
Artur Ratajczak,Specjalista ds. magazynowych
Czytaj więcej
W kwietniu 2022 rozpocząłem pracę w INNPRO jako magazynier. Od samego początku wykazywałem determinację w nauce nowych zadań. Kilka miesięcy później dzięki mojemu zaangażowaniu i samodzielności awansowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Magazynowych. W kolejnych miesiącach odbyłem szkolenie, które pozwoliło mi poznać dział wysyłek detalicznych, dział zamówień paletowych i logistykę magazynową.

Obecnie pracuję jako Specjalista ds. Magazynowych. Dzięki pracy w INNPRO zyskałem umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania trafnych decyzji.
Julia Wójtowicz,
Julia Wójtowicz,Product Manager
Czytaj więcej
W INNPRO pracuje od listopada 2021 roku. Moją pracę rozpoczęłam od stanowiska Asystentki Product Managera ponieważ nie posiadałam wcześniej doświadczenia na podobnym stanowisku. Dzięki zaangażowaniu i możliwościom rozwoju bardzo szybko awansowałam na stanowisko Junior Product Managera. Obecnie pracuję jako Product Manager.

Praca w INNPRO pozwala mi na ciągły rozwój umiejętności handlowych oraz poszerzanie horyzontów poprzez wyjazdy na targi i spotkania z producentami, w których biorę udział.
Magdalena Bennek,
Magdalena Bennek,Team Leader, Brand Manager
Czytaj więcej
Jestem Magda, na co dzień Brand Manager i Team Leader w INNPRO. Z marketingiem internetowym jestem związana od ponad 8 lat. Do INNPRO dołączyłam w lutym 2022. Przez kilka miesięcy wdrażałam się w obowiązki specjalistki ds. komunikacji marketingowej i zastępcy TL, poznając marki i funkcjonowanie firmy. Udało mi się awansować na Brand Managera i zaczęłam prowadzić kilkuosobowy zespół.

Aktualnie rozwijam swój team, ciągle poszerzając zespół i nadzorując działania marketingowe dla ponad 30 marek. Praca w INNPRO daje mi możliwość rozwoju i nabywanie doświadczenia w różnych obszarach marketingu, prowadzenia ciekawych projektów i kampanii.
Agnieszka Lewandowska,
Agnieszka Lewandowska,Web Developer
Czytaj więcej
Nazywam się Agnieszka Lewandowska i dołączyłam do zespołu INNPRO w 2020 roku jako asystent product managera. Początkowo próbowałam swoich sił w dziale handlowym, lecz szybko zdałam sobie sprawę, że to nie jest moja droga. Dostałam propozycję przeniesienia się do działu marketingu jako grafik. To tam znalazłam swoje prawdziwe miejsce. Przez trzy lata w INNPRO osiągnęłam znaczący wzrost umiejętności.

Teraz, jako grafik specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych, czuję się pewnie, aby każdego dnia tworzyć coraz lepsze projekty.
Wojciech Kłaput,
Wojciech Kłaput, Senior Product Manager, Team Leader
Czytaj więcej
Odkąd pamiętam w moim życiu obecny był handel. Już w latach młodzieńczych pomagałem prowadzić rodzinny interes. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym kierunku potoczyła się również moja kariera zawodowa. Do INNPRO trafiłem w 2021 roku i aktualnie jestem jednym z Team Leaderów działu handlowego. Zmiana pracodawcy spowodowana była stagnacją i brakiem wyzwań w dużej firmie e-commerce, w której pracowałem przez 8 lat.

Praca w zasadzie znalazła mnie sama i od prawie dwóch lat rozwijam się w strukturach firmy z Rybnika. To co najbardziej nakręca mnie w pracy i wprowadza w moje flow to ciągły rozwój, wyzwania i niezwykle interesujący kontakt z chińskimi producentami.
Magdalena Kaczmarczyk,
Magdalena Kaczmarczyk,Team Leader
Czytaj więcej
W INNPRO pracuję od 2020 roku, wcześniej pracowałam we Wrocławiu na kierowniczym stanowisku, jednak zdecydowałam się wrócić w rodzinne strony. Praca w INNPRO wymagała przebranżowienia się, rozpoczęcia budowania kariery od nowa począwszy od stanowiska Juniora. Jednak możliwość szybkiego rozwoju i widoczny potencjał zachęciły mnie żeby spróbować. INNPRO to ludzie.

Młodzi, dynamiczni, mający pomysły i chęci żeby je wdrażać. Szybka adaptacja do sytuacji rynkowej nie byłaby możliwa w wielu firmach, a tu nikt nie boi się podejmować trudnych decyzji. Sama też wiem, że mam wpływ na rozwój firmy i to jest dla mnie ważne.
Anna Dziwok,
Anna Dziwok,Senior Product Manager
Czytaj więcej
Rozpoczynając pracę jeszcze w trakcie studiów, od stanowiska asystenckiego w dziale handlowym, nie sądziłam, że w ciągu 2 i pół roku to ja będę rekrutować na tę pozycję, poszukując osób do swojego zespołu, za który aktualnie odpowiadam jako Senior Product Manager jednej z istotnych marek w firmie. Swoim zaangażowaniem, sumiennością oraz inicjatywą udowodniłam, że mimo młodego wieku jestem w stanie podejmować samodzielne decyzje.

W handlu nie sztuką jest dostrzec błąd tylko w porę zauważyć jego skutki, dlatego w swoim zespole staram się rozumieć problemy, a nie tylko je rozwiązywać.
Natalia Niewiadomska,
Natalia Niewiadomska,Tłumacz
Czytaj więcej
W połowie 2020 roku szukałam pracy, którą mogłabym łączyć ze studiowaniem. Wcześniej pracowałam na zlecenie w różnych branżach. Karierę w INNPRO rozpoczęłam jako asystentka, poznając działania marketingu i struktur w firmie. Rozwijałam swoje umiejętności w zakresie przygotowania materiałów do druku, tworzenia grafik i treści. Z czasem moja ścieżka wyraźniej kształtowała się w stronę contentu i tłumaczeń.

W INNPRO cenię sobie stały rozwój w przyjaznej i naturalnej atmosferze, a najwięcej satysfakcji dały mi nowe możliwości.
Poprzedni
Następny

Życie firmy na bieżąco

Nie widzisz oferty pracy dla siebie?
Prześlij do nas swoje CV mimo to!

lub wyślij e-mail na [email protected]

Cenimy utalentowanych ludzi, dla których możemy znaleźć miejsce w naszej organizacji. Szukamy osób, które odkryją u nas w pełni potencjał swoich możliwości.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w CV będzie INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, email: [email protected], tel. 882 679 030 („Administrator”). Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko, zgodnie z RODO i Kodeksem pracy. Szczegółowa klauzula informacyjna dot. przetwarzania przez Administratora danych osobowych kandydatów do pracy dostępna jest pod adresem: https://innpro.pl/kariera-rodo. Przesyłając do nas CV potwierdzają Państwo zapoznanie się z jej treścią.

Jeśli CV zawiera Państwa zdjęcie lub inne dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu rekrutacyjnym oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w CV dodatkowo oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, dla potrzeb przyszłych rekrutacji”.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.