logo innpro

Marka EcoFlow w ofercie INNPRO

Firma INNPRO jest oficjalnym dystrybutorem marki EcoFlow w Polsce. Dowiedz się, dlaczego warto wprowadzić markę EcoFlow do swojego asortymentu.

Dystrybucja produktów EcoFlow w Polsce

Marka EcoFlow powstała w 2017 roku i w krótkim czasie zdobyła pozycję lidera w swojej branży. Tworzy między innymi przenośne stacje zasilania i panele fotowoltaiczne, które trafiają w potrzeby użytkowników na całym świecie.

Produkty EcoFlow dostępne w naszej ofercie hurtowej umożliwiają bezproblemowe korzystanie z energii elektrycznej w domu, w kamperze, na jachcie, pod namiotem i wielu innych miejscach.

mężczyzna na tle jeziora z urządeniami elektronicznymi
urządzenia
białe romby

Produkty EcoFlow

Stacja zasilania EcoFlow pozwala na wygodne magazynowanie prądu i używanie go w sytuacjach, gdy dostęp do niego jest utrudniony lub niemożliwy. Imponująca moc, duża pojemność i przenośna konstrukcja sprawiają, że stacje EcoFlow doskonale nadają się do różnych zastosowań – od zasilania awaryjnego po zapewnienie energii elektrycznej w kamperze, na biwaku lub w food trucku. Ponadto w sprzedaży hurtowej dostępne są składane panele fotowoltaiczne, które umożliwiają ładowanie stacji przy użyciu energii słonecznej.

Power Kits i akcesoria

Właściciele kamperów i małych domków letniskowych mogą zainteresować się produktami z serii Power Kits, które umożliwiają stworzenie systemu zasilania poza siecią energetyczną (off-grid). Akumulatory LFP, wielofunkcyjny hub, dedykowany kontroler, panele słoneczne czy agregat – wszystko to pozwala zapewnić niezawodne źródło energii elektrycznej niemal w każdej sytuacji. Ciekawą opcją jest inteligentny agregat prądotwórczy Smart Generator – również w wersji Dual Fuel, która pozwala korzystać nie tylko z benzyny, ale też z LPG. Zajmujemy się także importem i dystrybucją dedykowanych akcesoriów i dodatkowych akumulatorów do stacji zasilania.

urządzenia
urządzenia

Power Stream

EcoFlow ma jeszcze więcej ciekawych opcji dla osób, które starają się stawiać na ekologiczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania. PowerStream to pierwszy na świecie balkonowy system fotowoltaiczny, który umożliwia wygodne korzystanie z energii słonecznej i magazynowanie nadwyżek prądu. Zapewnia zasilanie awaryjne i pozwala obniżyć rachunki, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze. Dzięki niemu można również zmniejszyć swoją zależność od sieci energetycznej. System PowerStream jest bardzo prosty w instalacji i obejmuje kilka elementów, w tym mikroinwerter, wtyczki Smart Plug i panele fotowoltaiczne. Jest też kompatybilny z większością stacji zasilania EcoFlow. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się na przykład na balkonie, na tarasie lub w garażu.

Atrakcyjne warunki współpracy

Jesteśmy gotowi do współpracy z Klientami Hurtowymi, którzy chcą wprowadzić markę EcoFlow do swojej oferty. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wsparcie marketingowe w promocji produktów DJI na polskim rynku.

Szeroki wybór produktów EcoFlow

Oferujemy szeroki wybór produktów marki EcoFlow, włączając w to ich najnowsze modele stacji zasilania i akcesoriów. Dzięki temu macie Państwo możliwość dostosowania oferty do potrzeb Waszych klientów, znajdując zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach.

Gwarancja oryginalności

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki EcoFlow w Polsce, co daje Państwu pewność, że otrzymują Państwo oryginalne produkty EcoFlow spełniające najwyższe standardy jakości i zgodne z polskimi przepisami.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Nasz zespół ekspertów jest gotowy do udzielenia profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie produktów EcoFlow, ich funkcji, zastosowań i specyfikacji technicznych. Jesteśmy również gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące obsługi posprzedażowej, gwarancji oraz serwisu.

Atrakcyjne ceny i warunki współpracy

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów Hurtowych. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i korzyściach. Jesteśmy otwarci na negocjacje i dostosowanie warunków współpracy do Państwa wymagań.

Szybka dostawa

Jako profesjonalny dystrybutor zapewnimy Państwu szybką dostawę produktów EcoFlow do Państwa magazynu lub miejsca docelowego. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zaspokoić potrzeby swoich klientów w szybkim tempie.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, takie jak materiały reklamowe, grafiki produktowe, opisy produktów oraz informacje na temat nowości i promocji marki EcoFlow. Dzięki temu będziecie Państwo mogli skutecznie promować produkty EcoFlow w swoim kanale dystrybucji i przyciągnąć uwagę klientów.

Renomowana marka w ofercie Twojej firmy

Marka EcoFlow to lider w branży elektroniki użytkowej, znana z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości i wydajności. Współpraca z oficjalnym dystrybutorem marki EcoFlow, takim jak INNPRO, pozwoli wzmocnić renomę Twojej firmy, oferującej produkty wysokiej jakości i innowacyjne rozwiązania sprzątania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów Baseus oraz warunkach współpracy. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wesprzeć Cię w procesie wprowadzenia marki Baseus do oferty biznesowej.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest INNPRO Robert Błędowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000944160, posiadająca adres e-mail: [email protected], tel. 533 234 303 („Administrator”).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.