logo innpro

OMNICHANNEL MARKETING

Co wyróżnia INNPRO

Określamy się jako Value Added Distributor nowej generacji, a kompleksowa opieka marketingowa nad markami z naszego portfolio jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii. Śledzimy trendy i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby jeszcze skuteczniej promować firmy, z którymi współpracujemy. Specjalizujemy się w digital marketingu, ale kampanie outdoorowe również są w naszej ofercie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, współpracując z kluczowymi partnerami handlowymi. Wszystkie realizowane inicjatywy monitorujemy na bieżąco i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Skupiamy się na budowaniu szerokiego, ale spójnego doświadczenia użytkownika, bez względu na to, w jakim miejscu dochodzi do interakcji. Wierzymy w potencjał marek, które mamy w naszej ofercie i traktujemy dostępne narzędzia jako klucz do ich sukcesu na rynku.

Key Option Leaders

Content Marketing

Smartfon

Social Media Content

Media publications

Outdoor

Brand marketing

Influencer marketing

Szeroka baza kontaktów pozwala nam na skuteczne dobieranie influencerów, którzy naturalnie wpisują się w filozofię danej marki. Współpracujemy zarówno bezpośrednio z influencerami, jak i z agencjami influencer marketingu, dzięki czemu możemy realizować różnorodne projekty – od złożonych kampanii po programy ambasadorskie.

Jesteś influencerem?
Zapraszamy do współpracy ➝

PR i media

Stale współpracujemy z głównymi portalami technologicznymi w Polsce, dostarczając najnowszych informacji na temat produktów i marek. Dzięki działaniom public relations docieramy do możliwie szerokiego grona odbiorców. Narzędzia PR pozwalają nam budować pozytywny wizerunek marki i zwiększać jej świadomość. Oprócz publikacji online prowadzimy również szereg działań z mediami tradycyjnymi, np. prasą, zamieszczając treści w czasopismach branżowych i lokalnych.

Kampanie digitalowe

Płatne reklamy w sieciach Meta Ads oraz Google Ads pozwalają docierać do konkretnych grup odbiorców końcowych zainteresowanych daną kategorią produktową. Mając pełny dostęp do efektów kampanii w czasie rzeczywistym, możemy elastycznie dostosowywać je w taki sposób, aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki. Obraz, tekst, wideo – stosujemy wiele formatów reklam, aby docierać do różnych odbiorców.

Social media

Marketing mediów społecznościowych jest jednym z kluczowych działań, jakie realizujemy dla marek będących pod naszą opieką. Prowadzenie profili na platformach takich jak Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn czy Pinterest pozwala na bezpośredni kontakt z odbiorcami i efektywne wsparcie posprzedażowe.

Marketing z partnerami handlowymi

Ścisła współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi owocuje bezpośrednimi efektami sprzedażowymi i większą widocznością produktów w ich ofercie. Promujemy topowe produkty, organizujemy premiery i promocje, dbamy o dobry wizerunek naszych marek w sieciach handlowych. Realizując mediaplany, godzimy potrzeby zarówno handlowe, jak i marketingowe.

Content marketing

białe romby

Strony www - od projektu do administracji

Projektujemy i wdrażamy strony łączące założenia biznesowe z potrzebami odbiorców. Dzięki zastosowaniu topowych rozwiązań nasze strony www są responsywne, szybkie i atrakcyjne wizualnie. W standardzie stosujemy narzędzia do analityki internetowej, aby jeszcze efektywniej odpowiadać na potrzeby użytkowników. Landing page czy rozbudowany sklep online – wybieramy rozwiązania optymalne dla danej marki.

loga marek

Content i SEO

Łączymy trendy i tradycję. Zarówno tworzenie contentu wizualnego, jak i tekstowego jest dla nas ważne, aby efektywnie docierać do odbiorców. W tworzonych przez nas treściach dbamy nie tylko o ich odbiór przez czytelnika, ale też bierzemy pod uwagę optymalizację SEO/SEM.

Marketing z partnerami handlowymi

Budujemy własne bazy odbiorców, aby być w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanymi daną marką klientami. Informujemy o premierowych produktach, promocjach i wydarzeniach z życia marki.

Korzystamy również z usług agencji mailingowych, aby docierać do szerokiego grona odbiorców.

POS i kampanie OOH

Reklama outdoorowa

Billboardy, plakaty czy reklamy na ekranach LCD nadal są ważnymi kanałami dotarcia do klienta końcowego. Zwiększenie świadomości marki, utrwalenie obrazu w pamięci odbiorców, wzrost zainteresowania kategorią produktową – to tylko niektóre cele, jakie pozwala osiągnąć kampania w przestrzeni publicznej. Reklamy outdoor realizujemy w dużych miastach jak Warszawa, Poznań, Katowice czy Kraków, często łącząc je z innymi wydarzeniami (np. eventy, otwarcia salonów stacjonarnych).

Eventy i targi branżowe

Wydarzenia takie jak targi branżowe, eventy tematyczne i akcje specjalne (np. w salonach stacjonarnych) dają szansę bezpośredniego obcowania z produktem i dotarcia do zainteresowanego klienta. Organizujemy je kompleksowo, współpracując z szeregiem firm partnerskich, a kilkuletnie doświadczenie w branży pozwala nam na efektywne działanie.

POS

Wspieramy sprzedaż stacjonarną, budując spójne doświadczenie klienta. Materiały wspierające sprzedaż traktujemy jako kolejną możliwość efektywnego kontaktu z odbiorcą. Bez względu na rodzaj POS zawsze stawiamy na jakość wykonania i użyteczność.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.