AGD małe

Oferta hurtowa INNPRO obejmuje sprzęt z kategorii małe AGD, który sprawdzi się na co dzień. Dostępne urządzenia ułatwiają sprzątanie, gotowanie, oczyszczają powietrze,  pozwalając zaoszczędzić cenny czas.

INNPRO prowadzi import i dystrybucję urządzeń, które pozwolą szybko i wygodnie przygotować napoje. Są to na przykład blendery, czajniki elektryczne lub ekspresy do kawy oraz należące do nich akcesoria, w tym młynki do kawy i spieniacze do mleka. Frytkownice, tostery i roboty planetarne pozwalają realizować ulubione przepisy, a grill elektryczny sprawdzi się podczas rodzinnego grilla. Przechowywanie jedzenia umożliwiają mini lodówki, a kompaktowe mini zmywarki znajdą swoje zastosowanie podczas wakacji na jachcie, w kamperze lub vanie. 

Nasza oferta zawiera również odkurzacze pionowe i roboty sprzątające z funkcją mopowania Dreame, dzięki którym sprzątanie domu okaże się przyjemne. W sprzedaży są też dostępne parownice i golarki do ubrań Deerma. Natomiast nawilżacze i oczyszczacze powietrza wpłyną na lepszą jakość powietrza, eliminując alergeny. Na letnie upały niezastąpione będą wentylatory przenośne, do samochodu lub stojące z regulowaną wysokością. Z kolei elektryczne grzejniki pozwolą przygotować się na jesiennie i zimowe dni.

Odkurzacze
pionowe

Roboty
sprzątające

Mini AGD

Blendery

Czajniki
elektryczne

Ekspresy
do kawy

Oczyszczacze
powietrza

Nawilżacze
powietrza

Ogrzewanie

Wentylatory

Dreame

Oferta Dreame jest stale wzbogacana o kolejne inteligentne urządzenia czyszczące, takie jak roboty sprzątające, bezprzewodowe odkurzacze i wiele innych. Wykorzystują one wysokiej klasy technologie, dzięki którym zaskakują coraz bardziej wydajnym działaniem i zapewniają niezrównaną jakość. 

Deerma

Wysoka jakość, wykorzystanie najnowszych technologii i niebanalne, stylowe wzornictwo – wszystko to sprawia, że produkty marki Deerma są chętnie wybierane przez coraz większe grono użytkowników.

Zobacz więcej

Zdrowie i uroda

Dowiedz się więcej ➝

Foto / wideo

Dowiedz się więcej ➝

Smart Home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej małego AGD?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.