logo innpro
kompozycja rombów z wpisanymi zdjęciami pracowników biurowych

Kariera

Zrób pierwszy krok, poznaj nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś. 

Dlaczego warto?

Rozwijamy się wspólnie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego w miarę tworzenia i rozbudowy zespołów, powstają nowe struktury organizacyjne a z tym możliwości, które stają się szansą rozwoju dla obecnych i przyszłych pracowników.

Stale jest nas więcej

Obecnie zatrudniamy ponad 300 osób w sześciu oddziałach w Polsce oraz za granicą. Szacujemy, że nasz zespół będzie liczył ponad 330 osób do końca tego roku, a w 2024 roku przekroczymy liczbę 400 pracowników. Statystycznie aż 91% pracowników zostaje z nami po nawiązaniu współpracy.

Na każdy etap kariery

Poszukujemy osób ambitnych i zaangażowanych, bez względu na to, czy są specjalistami z bogatym doświadczeniem, czy dopiero wkraczają na drogę zawodową. Choć mile widziane są doświadczenie i posiadane umiejętności, wiemy, że przychodzą one z czasem. Niezależnie na jakim etapie swojej kariery jesteś, otrzymasz od nas potrzebne wsparcie oraz perspektywy na rozwój.

Grupowe
ubezpieczenie

Zniżka
pracownicza

Owocowe wtorki
i dni tematyczne

Dofinansowanie
do szkoleń

Elastyczne
formy umowy

Imprezy
integracyjne

Wyposażone
stanowisko

Program kart
Medicover Sport

Poznaj nasze historie

Aneta Majdzińska,
Aneta Majdzińska,Starszy specjalista ds. księgowości i finansów
Czytaj więcej
Od ukończenia liceum swoją ścieżkę zawodową wiązałam z księgowością. Pracowałam w paru miejscach, aż w marcu 2022 trafiłam do INNPRO. Zaczynałam od prostych czynności w rozliczeniach i stopniowo wdrażałam się w kolejne obowiązki. Po niespełna 9 miesiącach pierwszy raz awansowałam, a po półtora roku moje zaangażowanie zostało ponownie docenione i zostałam Starszym specjalistą ds. księgowości i finansów.

Obecnie nadzoruję pracę trzech subdziałów księgowości, a z racji ciągłego rozwoju firmy natrafiam na nowe wyzwania, dzięki którym stale się rozwijam i nabieram cennego doświadczenia w obszarze, w którym zawsze chciałam pracować.
Kamil Mohn,
Kamil Mohn,Asystent Managera Magazynu
Czytaj więcej
Pracuję na magazynie w Gliwicach od września 2021 roku. Szybki rozwój firmy utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to miejsce, w którym warto rozwinąć skrzydła. Wychodzę z założenia, że im więcej z siebie dajesz, tym więcej otrzymasz. Moja ciężka praca i zaangażowanie zostało zauważone. Na początku zajmowałem się zaopatrzeniem naszego oddziału w materiały operacyjne do realizacji zamówień.

Obecnie zajmuję stanowisko Asystenta Managera Magazynu i zarządzam zespołem, który stale rośnie. Firma daje mi możliwości rozwoju oraz wspiera w realizacji siebie poza pracą. To utwierdza mnie w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję wybierając INNPRO.
Sabina Kufka,
Sabina Kufka,Specjalistka ds. realizacji zamówień
Czytaj więcej
W firmie INNPRO pracuję ponad 3 lata. Moja przygoda rozpoczęła się od stanowiska pracownika realizacji zamówień. Podejmując pracę w firmie nie miałam doświadczenia na podobnym stanowisku, lecz dzięki materiałom szkoleniowym, świetnym ludziom oraz możliwościom rozwoju, które zapewnia firma, udało mi się zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i awansować na kolejny szczebel mojej kariery.

Firma daje mi możliwość dzielenia się swoimi pomysłami oraz wdrażania usprawnień pozwalających na efektywniejszą pracę w dziale.
Artur Ratajczak,
Artur Ratajczak,Specjalista ds. magazynowych
Czytaj więcej
W kwietniu 2022 rozpocząłem pracę w INNPRO jako magazynier. Od samego początku wykazywałem determinację w nauce nowych zadań. Kilka miesięcy później dzięki mojemu zaangażowaniu i samodzielności awansowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Magazynowych. W kolejnych miesiącach odbyłem szkolenie, które pozwoliło mi poznać dział wysyłek detalicznych, dział zamówień paletowych i logistykę magazynową.

Obecnie pracuję jako Specjalista ds. Magazynowych. Dzięki pracy w INNPRO zyskałem umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania trafnych decyzji.
Julia Wójtowicz,
Julia Wójtowicz,Product Manager
Czytaj więcej
W INNPRO pracuje od listopada 2021 roku. Moją pracę rozpoczęłam od stanowiska Asystentki Product Managera ponieważ nie posiadałam wcześniej doświadczenia na podobnym stanowisku. Dzięki zaangażowaniu i możliwościom rozwoju bardzo szybko awansowałam na stanowisko Junior Product Managera. Obecnie pracuję jako Product Manager.

Praca w INNPRO pozwala mi na ciągły rozwój umiejętności handlowych oraz poszerzanie horyzontów poprzez wyjazdy na targi i spotkania z producentami, w których biorę udział.
Magdalena Bennek,
Magdalena Bennek,Team Leader, Brand Manager
Czytaj więcej
Jestem Magda, na co dzień Brand Manager i Team Leader w INNPRO. Z marketingiem internetowym jestem związana od ponad 8 lat. Do INNPRO dołączyłam w lutym 2022. Przez kilka miesięcy wdrażałam się w obowiązki specjalistki ds. komunikacji marketingowej i zastępcy TL, poznając marki i funkcjonowanie firmy. Udało mi się awansować na Brand Managera i zaczęłam prowadzić kilkuosobowy zespół.

Aktualnie rozwijam swój team, ciągle poszerzając zespół i nadzorując działania marketingowe dla ponad 30 marek. Praca w INNPRO daje mi możliwość rozwoju i nabywanie doświadczenia w różnych obszarach marketingu, prowadzenia ciekawych projektów i kampanii.
Wojciech Kłaput,
Wojciech Kłaput, Senior Product Manager, Team Leader
Czytaj więcej
Odkąd pamiętam w moim życiu obecny był handel. Już w latach młodzieńczych pomagałem prowadzić rodzinny interes. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym kierunku potoczyła się również moja kariera zawodowa. Do INNPRO trafiłem w 2021 roku i aktualnie jestem jednym z Team Leaderów działu handlowego. Zmiana pracodawcy spowodowana była stagnacją i brakiem wyzwań w dużej firmie e-commerce, w której pracowałem przez 8 lat.

Praca w zasadzie znalazła mnie sama i od prawie dwóch lat rozwijam się w strukturach firmy z Rybnika. To co najbardziej nakręca mnie w pracy i wprowadza w moje flow to ciągły rozwój, wyzwania i niezwykle interesujący kontakt z chińskimi producentami.
Magdalena Kaczmarczyk,
Magdalena Kaczmarczyk,Team Leader
Czytaj więcej
W INNPRO pracuję od 2020 roku, wcześniej pracowałam we Wrocławiu na kierowniczym stanowisku, jednak zdecydowałam się wrócić w rodzinne strony. Praca w INNPRO wymagała przebranżowienia się, rozpoczęcia budowania kariery od nowa począwszy od stanowiska Juniora. Jednak możliwość szybkiego rozwoju i widoczny potencjał zachęciły mnie żeby spróbować. INNPRO to ludzie.

Młodzi, dynamiczni, mający pomysły i chęci żeby je wdrażać. Szybka adaptacja do sytuacji rynkowej nie byłaby możliwa w wielu firmach, a tu nikt nie boi się podejmować trudnych decyzji. Sama też wiem, że mam wpływ na rozwój firmy i to jest dla mnie ważne.
Anna Dziwok,
Anna Dziwok,Senior Product Manager
Czytaj więcej
Rozpoczynając pracę jeszcze w trakcie studiów, od stanowiska asystenckiego w dziale handlowym, nie sądziłam, że w ciągu 2 i pół roku to ja będę rekrutować na tę pozycję, poszukując osób do swojego zespołu, za który aktualnie odpowiadam jako Senior Product Manager jednej z istotnych marek w firmie. Swoim zaangażowaniem, sumiennością oraz inicjatywą udowodniłam, że mimo młodego wieku jestem w stanie podejmować samodzielne decyzje.

W handlu nie sztuką jest dostrzec błąd tylko w porę zauważyć jego skutki, dlatego w swoim zespole staram się rozumieć problemy, a nie tylko je rozwiązywać.
Natalia Niewiadomska,
Natalia Niewiadomska,Tłumacz
Czytaj więcej
W połowie 2020 roku szukałam pracy, którą mogłabym łączyć ze studiowaniem. Wcześniej pracowałam na zlecenie w różnych branżach. Karierę w INNPRO rozpoczęłam jako asystentka, poznając działania marketingu i struktur w firmie. Rozwijałam swoje umiejętności w zakresie przygotowania materiałów do druku, tworzenia grafik i treści. Z czasem moja ścieżka wyraźniej kształtowała się w stronę contentu i tłumaczeń.

W INNPRO cenię sobie stały rozwój w przyjaznej i naturalnej atmosferze, a najwięcej satysfakcji dały mi nowe możliwości.
Poprzedni
Następny

Praca w INNPRO. Wybierz coś dla siebie

Nie widzisz oferty pracy dla siebie? Prześlij do nas swoje CV mimo to!

Skorzystaj z formularza poniżej lub wyślij nam e-mail na [email protected]

Cenimy utalentowanych ludzi, dla których możemy znaleźć miejsce w naszej organizacji. Szukamy osób, które odkryją u nas w pełni potencjał swoich możliwości.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w CV będzie INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, email: [email protected], tel. 882 679 030 („Administrator”). Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko, zgodnie z RODO i Kodeksem pracy. Szczegółowa klauzula informacyjna dot. przetwarzania przez Administratora danych osobowych kandydatów do pracy dostępna jest pod adresem: https://innpro.pl/kariera-rodo. Przesyłając do nas CV potwierdzają Państwo zapoznanie się z jej treścią.

Jeśli CV zawiera Państwa zdjęcie lub inne dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu rekrutacyjnym oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w CV dodatkowo oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, dla potrzeb przyszłych rekrutacji”.

Jak przebiega rekrutacja?

czerwona jedynka i ikona cv

Dokładamy starań, by proces rekrutacji był przejrzysty. Analizujemy każde zgłoszenie i jeżeli Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz – dzwonimy, by umówić się na rozmowę.

biała dwójka i ikona rozmawiających ludzi

Celem spotkania rekrutacyjnego jest poznanie Ciebie i Twojego doświadczenia. Rozmowę prowadzą zazwyczaj dwie osoby z działu, do którego aplikujesz – opowiedzą, jak wygląda codzienne życie firmy i typowe nasze zadania. Mamy czas na wszystkie Twoje pytania.

czerwona trójka i ikona cv

W czasie rozmowy czasami sprawdzamy kompetencje ważne dla danego stanowiska, co może wiązać się z krótkim zadaniem lub rozmową w języku angielskim. Po każdej rozmowie kontaktujemy się, informując o wyniku rekrutacji.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.