Akcesoria GSM

Wśród naszych towarów do dystrybucji, znajduje się szereg produktów z kategorii akcesoria GSM.

Oferujemy naszym partnerom różnego rodzaju adaptery audio lub Bluetooth oraz ofertę dla fanów gier, ponieważ zajmujemy się dystrybucją kontrolerów gamingowych, kart pamięci czy zestawów słuchawkowych Bluetooth. Akcesoria do telefonów, które możemy zaoferować w sprzedaży hurtowej to różnego rodzaju etui ochronne, szkło hartowane i folia, a do bardziej komfortowego użytkowania sprzętów możemy przesłać naszym partnerom uchwyt ring holder, statyw czy selfiestick. Dla wygodniejszej podróży samochodem zaopatrzyć można się u nas w transmitery samochodowe czy uchwyty na telefon. Zadbamy również o to, aby bateria w telefonach zawsze była pełna, za sprawą powerbanku o różnej pojemności. 

Gadżet do telefonu, bez którego nikt nie może się obyć, to ładowarka oraz kabel USB. Dystrybuujemy te sprzęty dla wielu smartfonów, ponieważ w naszej ofercie hurtowej znajdują się między innymi kable 3 w 1, kable z końcówką lightning, micro USB lub USB-C. Oferta INNPRO składa się z ładowarek bezprzewodowych, samochodowych oraz sieciowych, a także adapterów do ładowania indukcyjnego. W naszej sprzedaży hurtowej znajdują się również lokalizatory Bluetooth, które zapobiegną gubieniu kluczy, a organizery na kable pozwolą na zapanowanie nad ciągle plączącymi się przewodami. Akcesoria telefonicznie to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. U nas wyposażyć można się również w gadżety do tabletów jak rysiki czy etui.

Adaptery audio

Etui ochronne

Kable USB

Ładowarki

Powerbanki

Selfiesticki

Statywy

Transmitery samochodowe

Uchwyty na telefon

Zestawy słuchawkowe

Baseus

Produkty Baseus wspaniale wypełniają poszczególne sfery życia użytkowników, dostarczając 11 linii produktowych. W ofercie znaleźć można między innymi:

Akcesoria GSM, akcesoria biurowe, powerbanki, słuchawki, akcesoria samochodowe, AGD małe, oświetlenie.

Zobacz więcej

Foto / wideo

Dowiedz się więcej ➝

Drony

Dowiedz się więcej ➝

Smart Home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej akcesoriów GSM?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.