logo innpro

Marka Insta360 w ofercie INNPRO

Firma INNPRO jest oficjalnym dystrybutorem marki Insta360 w Polsce. Dowiedz się, dlaczego warto wprowadzić markę Insta360 do swojego asortymentu.

Dystrybucja produktów Insta360 w Polsce

Marka Insta360 powstała w 2015 roku i obecnie jest liderem kamer 360°. Prowadzi produkcję i sprzedaż kamer oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Innowacyjne produkty insta360 pozwalają uchwycić to, czego nie dostrzega oko. Umożliwiają tworzenie oryginalnych ujęć z różnych perspektyw i dzielenie się wyjątkowymi momentami z ludźmi na całym świecie.

Zastosowanie technologii FlowState pozwala nagrywać płynne materiały w niemal każdych warunkach bez użycia dodatkowych akcesoriów. Ponadto współpraca z Leica pozwoliła osiągnąć zachwycającą jakość obrazu, umożliwiając nagrywanie w różnych warunkach oświetleniowych.

kobieta z kamerą na uchwycie
urządzenia wideo
białe romby

Kamery Insta360

Oferta hurtowa INNPRO oferuje różnego rodzaju produkty insta360, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Kamery wyróżniają się kompaktową konstrukcją i zostały wyposażone w szereg funkcji, nadając zdjęciom i nagraniom oryginalnego charakteru. Insta360 One X2 umożliwia nagrywanie krystalicznie czystego dźwięku dzięki 4 mikrofonom. Sprawdzi się również jako kamerka internetowa i ułatwi prowadzenie transmisji na żywo. Z kolei insta360 Sphere to sferyczna kamera, która współpracuje z DJI Mavic Air 2 i DJI Mavic Air 2 S. Za jej pomocą stworzysz niesamowite ujęcia 360° w jakości 5.7K

Stabilizacja FlowState

Możliwość edycji materiałów

Podgląd Wi Fi

Akcesoria

W naszej ofercie dostępne są również akcesoria do kamer, na przykład obudowy wodoodporne, invisible selfie sticki, mocowania na klatkę piersiową, uchwyty wypornościowe, akumulatory i wiele innych.

urządzenia

Atrakcyjne warunki współpracy

Jesteśmy gotowi do współpracy z Klientami Hurtowymi, którzy chcą wprowadzić markę Insta360 do swojej oferty. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wsparcie marketingowe w promocji produktów Insta360 na polskim rynku.

Szeroki wybór produktów Insta360

Oferujemy szeroki wybór produktów marki Insta360, włączając w to ich najnowsze modele kamer sportowych oraz akcesoria. Dzięki temu macie Państwo możliwość dostosowania oferty do potrzeb Waszych klientów, znajdując zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach.

Gwarancja oryginalności

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Insta360 w Polsce, co daje Państwu pewność, że otrzymują Państwo oryginalne produkty Insta360, spełniające najwyższe standardy jakości i zgodne z polskimi przepisami.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Nasz zespół ekspertów jest gotowy do udzielenia profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie produktów Insta360 ich funkcji, zastosowań i specyfikacji technicznych. Jesteśmy również gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące obsługi posprzedażowej, gwarancji oraz serwisu.

Atrakcyjne ceny i warunki współpracy

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów Hurtowych. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i korzyściach. Jesteśmy otwarci na negocjacje i dostosowanie warunków współpracy do Państwa wymagań.

Szybka dostawa

Jako profesjonalny dystrybutor zapewnimy Państwu szybką dostawę produktów Insta360 do Państwa magazynu lub miejsca docelowego. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zaspokoić potrzeby swoich klientów w szybkim tempie.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, takie jak materiały reklamowe, grafiki produktowe, opisy produktów oraz informacje na temat nowości i promocji marki Insta360 Dzięki temu będziecie Państwo mogli skutecznie promować produkty Insta360 w swoim kanale dystrybucji i przyciągnąć uwagę klientów.

Renomowana marka w ofercie Twojej firmy

Insta360 jest liderem kamer 360°, znana z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości i wydajności. Współpraca z oficjalnym dystrybutorem marki Insta360, takim jak INNPRO, pozwoli wzmocnić renomę Twojej firmy, oferującej produkty wysokiej jakości i innowacyjne rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów Insta360 oraz warunkach współpracy. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wesprzeć Cię w procesie wprowadzenia marki Insta360 do oferty biznesowej.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest INNPRO Robert Błędowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000944160, posiadająca adres e-mail: [email protected], tel. 533 234 303 („Administrator”).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.