logo innpro

Dyrektor operacyjny

Jakie będą Twoje obowiązki? Ścisła współpraca z Zarządem w opracowywaniu i wdrażaniu strategii firmy czy analiza trendów rynkowych.

Lokalizacja

Rybnik

Typ umowy

B2B

mężczyzna w słuchawkach przed komputerem

Jakie będą Twoje obowiązki?

Ścisła współpraca z Zarządem w opracowywaniu i wdrażaniu strategii firmy
Nadzór nad realizacją planów rozwoju, inwestycji i budżetu, oraz odpowiedzialność za wyniki spółki
Monitorowanie płynności finansowej i wyników firmy
Inicjowanie zmian i nadawanie kierunku zmierzającego do optymalizacji procesów biznesowych
Prowadzenie analiz i monitorowanie wyników pracy
Koordynacja i organizacja pracy działów, dbanie o terminowość i jakość zadań
Wsparcie Kierowników w osiąganiu zamierzonych rezultatów i raportowanie postępów
Projektowanie struktur organizacyjnych
Monitorowanie i analiza trendów rynkowych
Wsparcie merytoryczne i motywacyjne zespołów, współpraca z wszystkimi działami firmy
Dbałość o jakość komunikacji wewnątrz organizacji
Udział w branżowych spotkaniach, szkoleniach i targach, reprezentowanie firmy

Czego oczekujemy?

Min. 4-letnie doświadczenie w podobnej branży dystrybucyjno - handlowej z pokrywającym się zakresem obowiązków
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie min. C1 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej)
Silna orientacja na realizację celów biznesowych i dynamikę w rozwoju firmy
Bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie
Znajomość programów MS Excel i Word (zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji biznesowych
Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników do osiągania wyznaczonych celów
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Analityczne myślenie

Co oferujemy?

Umowa B2B
Premia kwartalna po okresie wdrożenia
Płatny urlop
Profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
Przyjazna atmosfera w młodym zespole
Możliwość dalszego rozwoju
Smartfon i laptop służbowy

Benefity w INNPRO

Grupowe ubezpieczenie

Skorzystaj z możliwości ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Zniżka pracownicza

Produkty z oferty INNPRO, jako pracownik, możesz zakupić w atrakcyjnych cenach.

Owocowe wtorki

Miłe i zdrowe urozmaicenie początku tygodnia.

Elastyczne formy umowy

Standardowo oferujemy umowę o pracę, ale jeśli wolisz inny typ umowy – dogadamy się.

Rozwój i wzrost wynagrodzenia

Zdobywając nowe kompetencje kształtujesz swoją ścieżkę zawodową oraz pensję.

Dofinansowanie do szkoleń

Rozwój i nauka są fundamentalnymi wartościami INNPRO. Cenimy osoby, które je podzielają.

Wyposażone stanowisko

Odpowiednio do zakresu obowiązków otrzymujesz dostosowane stanowisko oraz sprzęt komputerowy.

Imprezy integracyjne

Poznajmy się lepiej przy dobrej muzyce i jeszcze lepszym jedzeniu.

Program kart Medicover Sport

Szeroki zakres usług sportowych i rekreacyjnych, które pomagają dbać o zdrowie i kondycję.