logo innpro

Młodszy specjalista ds. importu

Jakie będą Twoje obowiązki? Aranżowanie transportu przy współpracy firmy spedycyjnej/przewozowej, współpraca z dostawcami z Azji.

Lokalizacja

Rybnik

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 PLN brutto

Typ umowy

Umowa o pracę

mężczyzna w słuchawkach przed komputerem
Jakie będą Twoje obowiązki?
Współpraca z dostawcami z Azji
Aranżowanie transportu przy współpracy firmy spedycyjnej/przewozowej
Kompletacja dokumentów do odpraw importowych
Awizacja dostaw
Wprowadzenie faktur do systemu

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Czego oczekujemy?
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej)
Dobra organizacja pracy
Dokładność i sumienność
Znajomość programów MS Excel i Word
Swobodne poruszanie się w internecie
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność ustalania priorytetów

Co oferujemy?

Profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
Przyjazna atmosfera w młodym zespole
Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze logistyki
Benefity
Program kart Medicover Sport
Sportowe wtorki (rozgrywki siatkówki)
Imprezy integracyjne
Zniżka pracownicza na produkty z oferty INNPRO
Owocowe wtorki
Paczki świąteczne
Program Poleceń Pracowniczych
Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego (rządowy program długoterminowego oszczędzania)
Najlepsza kawa w mieście

Benefity w INNPRO

Grupowe ubezpieczenie

Skorzystaj z możliwości ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Zniżka pracownicza

Produkty z oferty INNPRO, jako pracownik, możesz zakupić w atrakcyjnych cenach.

Miłe i zdrowe urozmaicenie początku tygodnia.

Elastyczne formy umowy

Standardowo oferujemy umowę o pracę, ale jeśli wolisz inny typ umowy – dogadamy się.

Rozwój i wzrost wynagrodzenia

Zdobywając nowe kompetencje kształtujesz swoją ścieżkę zawodową oraz pensję.

Dofinansowanie do szkoleń

Rozwój i nauka są fundamentalnymi wartościami INNPRO. Cenimy osoby, które je podzielają.

Wyposażone stanowisko

Odpowiednio do zakresu obowiązków otrzymujesz dostosowane stanowisko oraz sprzęt komputerowy.

Poznajmy się lepiej przy dobrej muzyce i jeszcze lepszym jedzeniu.

Szeroki zakres usług sportowych i rekreacyjnych, które pomagają dbać o zdrowie i kondycję.