Drony

Za pomocą dronów można nie tylko swobodnie eksplorować przestworza, ale też tworzyć oryginalne zdjęcia i filmy. Dostępne w naszej ofercie urządzenia pozwolą każdemu spojrzeć na świat z lotu ptaka i uchwycić ważne chwile z niecodziennej perspektywy.

Osoby, które chcą robić zdjęcia i filmy podczas swoich podróży lub uroczystości rodzinnych, mogą zainteresować się dronami półprofesjonalnymi, które zapewniają świetną jakość obrazu i są bardzo proste w obsłudze. W sprzedaży hurtowej dostępne są też drony profesjonalne, które będą idealnym wyborem dla zawodowych fotografów i filmowców. Taki dron z kamerą pozwoli im uzyskać w pełni satysfakcjonujące rezultaty.

Zajmujemy się także importem i dystrybucją akcesoriów do dronów (na przykład filtrów, lądowisk i kart pamięci), systemów transmisji obrazu i części zamiennych. W ofercie hurtowej znaleźć można również drony edukacyjne i rekreacyjne – to doskonała opcja dla osób, które szukają drona dla dzieci. Ciekawą kategorią są też drony wyścigowe i drony FPV, które pozwalają niemal dosłownie spojrzeć na świat spod chmur i doświadczyć niezapomnianych emocji. Ponadto w ofercie mamy specjalistyczne drony przemysłowe, a także przeznaczone dla nich kamery i dedykowane oprogramowanie (DJI Terra Pro, DJI FlightHub Pro). Każdy użytkownik może również zabezpieczyć swojego drona DJI, kupując u nas dodatkową ochronę serwisową DJI Care Refresh lub DJI Care Enterprise.

Drony rekreacyjne

Drony półprofesjonalne

Drony profesjonalne

Drony specjalistyczne

Akcesoria

DJI

Drony umożliwiają spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy i pozwalają uchwycić zapierające dech w piersi ujęcia.

Zobacz więcej

Foto / wideo

Dowiedz się więcej ➝

Lifestyle & Outdoor

Dowiedz się więcej ➝

Smart Home

Dowiedz się więcej ➝

Zainteresowała Cię oferta INNPRO?

Szukasz dobrej oferty hurtowej dronów?
Zarejestruj się na Platformie B2B INNPRO i poznaj warunki współpracy.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.